Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

США розширили санкції проти росії. В «чорному списку» опинилася Кабаєва

Аліна Кабаєва. Фото: championat.com

Аліна Кабаєва. Фото: championat.com

Міністерство фінансів США розширило санкції проти росії й внесло в «чорний список» колишню російську спортсменку Аліну Кабаєву, яку називають дружиною російского президента Володимира Путіна.

Разом з Кабаєвою до санкційного списку потрапили низка колаборантів росії на окупованих територіях України, а саме, Кирило Стремоусов, гауляйтер Херсонської області Володимир Сальдо та «мер» Маріуполя Констянтин Іващенко.

Окрім того, Управління з контролю за іноземними активами міністерства фінансів США ввело обмеження щодо фонду, інституту і технопарку «Сколково», співвласника «Фосагро» Андрія Гур’єва, Магнітогорського металургійного комбінату, його власника Віктора Рашнікова, колишнього головного співвласника «Трубної металургійної компанії» Дмитра Пумпянського, засновника «Єврохіму» та СУЕК Андрія Мельниченка, співвласника аеропорту «Шереметьєво» Олександра Пономаренко.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Варто зазначити, що Євросоюз ввів санкції проти кабаєвої досить давно. Сполучені Штати досі на цей крок не наважувалися, тому що побоювалися ще більшої напруженості у відносинах з рф.

Нагадаємо, Влада Великої Британії оголосила про впровадження персональних санкцій проти предстоятеля Російської православної церкви патріарха Московського Кирила (Володимира Гундяєва). До «чорного списку» потрапили також декілька кремлівських чиновників.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Коментарі

Всі новини