Київ отримав чергову партію допомоги для сталого проходження опалювального сезону 2022-2023 року. Столичне підприємство «Київтеплоенерго» отримало від USAID чотири одиниці спецтехніки, а саме екскаватори-навантажувачі JCB і 130 дизельних електрогенераторів, розповів міський голова Віталій Кличко.
За його словами, отримані генератори розподілили між міськими котельнями, теплоелектроцентралями, станціями теплопостачання та на потреби диспетчеризації та зв’язку. Їхня наявність, за оцінкою мера, сприятиме скороченню перерв у подаванні тепла в оселі киян у разі аварій.
Надані США екскаватори використовуватимуться під час відновлення тепломереж. Вони дадуть змогу аварійникам оперативно й точно проводити розриття ґрунту, а це означає, що аварійні роботи займатимуть менше часу. Кличко додав, що вони вже в місті й найближчим часом будуть залучені до роботи.
Окремо мер додав, що за підтримки USAID у Києві було замінено 11 км тепломереж, які зазнали різного ступеня пошкоджень під час російських атак. Для їхнього відновлення США передали столиці труби та устаткування на $1,3 млн.
Контекст. Київ готується до всіх імовірних сценаріїв розвитку подій, включно з найгіршими. Столична влада складає списки бізнесів, які готові працювати в блекаут, а нові супермаркети в місті відкриваються одразу з «пунктами турботи» та безплатними коворкінгами. Днями Київська міська рада ухвалила рішення про виділення 150 млн грн підприємствам, що обслуговують житловий фонд, для додаткової закупівлі генераторів і пального до них, щоб підготуватися до можливої НС.
Допомагають Україні впоратися з наслідками восьми хвиль ракетних ударів по енергооб'єктах і велика кількість західних союзників — вони передають генератори, трансформатори та обладнання, необхідне для відновлення української енергетичної системи.
Головне від The Page
Дякуємо, що підписалися на The Page.
Буде гаряче!
Раз на тиждень ми будемо відправляти вам найцікавіші редакційні матеріали.
Я погоджуюсь з політикою конфіденційності
Читайте також