Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Не друзів у росії стало більше: у Путіна розширили перелік недружніх країн

Список недружніх до росії країн поповнився: хто увійшов. Фото: kremlin.ru

Список недружніх до росії країн поповнився: хто увійшов. Фото: kremlin.ru

Російська влада поповнила список країн, які вважає недружніми до рф. До переліку внесли Грецію, Данію, Словенію, Хорватію та Словаччину, йдеться в повідомленні на сайті російського уряду.

Quote«Указ передбачає обмеження аж до повної заборони для недружніх країн можливості наймати до посольств, консульств і представництв держорганів працівників з-поміж осіб, які перебувають на території рф», — зазначається в документі.

Перерахованим країнам обмежать здатність наймати до посольств, консульств і представництв держорганів працівників, які перебувають на російській землі. Для Греції встановили ліміт 34 людини, для Данії – 20, для Словаччини – 16. Словенії та Хорватії взагалі заборонили наймати працівників до своїх дипустанов.

У російському уряді наголосили, що перелік і надалі розширюватиметься.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Контекст. Свій «чорний список» Кремль заснував у квітні 2021 року після указу російського президента Володимира Путіна «Про застосування заходів впливу (протидії) на недружні дії іноземних держав».

5 березня 2022 року з огляду на впровадження величезної кількості санкцій проти рф Путін підписав указ, яким зобов’язав свій уряд у дводенний строк визначити перелік країн, які вчиняють щодо росії «недружні дії». Відповідно до нього на росії затвердили список із 48 іноземних держав і територій, які здійснюють щодо рф, її підприємств і громадян недружні дії. До переліку з-поміж інших увійшли Україна, Канада, ЄС, Велика Британія, Монако, Австралія, Нова Зеландія, США, Сан-Марино, Норвегія, Японія та інші.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Коментарі

Всі новини