Facebook Pixel

Трамп продав готель у Вашингтоні за $375 мільйонів

Скандальний готель Трампа у Вашингтоні придбала інвестиційна група CGI Merchant Group. Фото: GETTY IMAGES

Скандальний готель Трампа у Вашингтоні придбала інвестиційна група CGI Merchant Group. Фото: GETTY IMAGES

Trump Organization продала готель у Вашингтоні за $375 мільйонів інвестиційній групі CGI Merchant Group. Угоду остаточно оформлять у першому кварталі 2022 року. Про це повідомляє видання BBC.

Готелем керуватиме група Hilton. Заклад буде перейменовано на Waldorf Astoria.

Додатково. Trump Organization отримала схвалення на реконструкцію 120-річної будівлі Старого поштамту, що знаходиться неподалік від Білого дому, у 2012 році. Будівля відкрилася як готель за чотири роки. За кілька тижнів до цього Трамп прийняв пропозицію Республіканської партії балотуватися в президенти. За час перебування Трампа на посту президента готель став популярним серед республіканців, які відвідували столицю. З 2019 року Trump Organization шукала покупців для об'єкта.

Telegram Logo

Контекст. Нещодавно комісія Конгресу США розслідувала можливий конфлікт інтересів: Дональд Трамп у часи президентства виступав поручителем за позиками для готелю. Розслідування показало, що за час президентства Трампа збитки готелю становили понад $70 млн. Trump Organization стверджувала, що готель навпаки, отримав прибуток у $150 млн за цей період. Крім цього, з’ясувалося, що, готель отримав $3,7 млн у вигляді платежів від іноземних урядів у період, коли Трамп був президентом. У Trump Organization називають результати розслідування брехнею.

Коментарі

Всі новини