Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

У Башара Асада заявили про розрив дипвідносин з Україною. Київ зробив це ще в червні

Сирія розірвала дипломатичні відносини з Україною. Фото: Pixabay

Сирія розірвала дипломатичні відносини з Україною. Фото: Pixabay

Сирія в середу, 20 липня, заявила, що розриває дипломатичні відносини з Україною. Цей крок у країні пояснили принципом взаємності, пише Сирійське арабське інформаційне агентство (SANA).

Quote«Сирійська Арабська Республіка вирішила розірвати дипломатичні відносини з Україною відповідно до принципу взаємності та у відповідь на рішення українського уряду щодо цього», — йдеться в повідомленні.

За словами джерела SANA, українська влада «практично розірвала» відносини із Сирією ще у 2018 році. Тоді Україна відмовилася продовжити дію резидентських віз сирійським дипломатам, що унеможливило їхню роботу в київському посольстві. Такі дії в Башара Асада розцінили як «ворожі».

Контекст. Нагадаємо: 29 чеарвня Сирія визнала незалежність так званих «ЛДНР». У відповідь на це ще в червні українське Міністерство закордонних справ заявило про розірвання дипломатичних відносин із країною.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Після Сирії та рф Північна Корея стала третьою країною у світі, яка визнала сепаратистські угруповання «ЛДНР». 13 липня Україна заявила про розрив дипвідносин із КНДР у відповідь на визнання нею так званої «незалежності псевдореспублік»

Коментарі

Всі новини