Facebook Pixel

Сінгапур допомагає продавати російську нафту в обхід санкцій

Збільшення попиту на резервуари для зберігання нафти в Сінгапурі свідчить про те, що російська нафта змішується, а потім реекспортується по всьому світу. Про це повідомляє Bloomberg.

За даними видання, простір резервуарів у Сингапурі розкуповується через зростання прибутків від змішування постачань дешевого палива з росії з постачаннями з інших джерел. У такий спосіб компанії намагаються приховати походження палива.

Сінгапур не заборонив імпорт російської нафти чи нафтопродуктів, хоча фінансовим установам, що базуються в острівній державі, заборонено фінансувати або мати справу з російськими товарами та компаніями.

Сингапурські компанії, що займаються зберіганням нафти, відмовляються від коментарів або наполягають на дотриманні ними всіх санкцій. Водночас дані відстеження суден Vortexa Ltd. показали, що в грудні 2022 року сінгапурські термінали прийняли вдвічі більше обсягів російської нафти та мазуту, ніж рік тому.

Quote«Російську нафту, що надходить до резервуарів Сінгапуру, ймовірно, буде реекспортовано на ринки Північно-Східної Азії», — зазначив Армаан Ашраф, керівник відділу зрідженого природного газу консалтингової компанії FGE, що базується в Сінгапурі.

Тенденція збільшення обсягів постачань із Росії в Азію та зростання ролі хабів у їхньому перерозподілі може посилитися найближчим часом, оскільки Європа готується запровадити нові санкції щодо російських нафтопродуктів із 5 лютого.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉