Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
IT

SET University навчатиме кібербезпеки за донати від 100 грн, щоб допомогти вчителям із Бородянки

SET University запускає серію воркшопів за донати. Фото: set.fund

SET University запускає серію воркшопів за донати. Фото: set.fund

SET University вирішив підтримати українських вчителів і спеціально для цього запускає серію воркшопів із кібербезпеки та блокчейну. Долучитися до них зможе кожен охочий, однак не просто так, а за донат.

Зібрані кошти університет обіцяє спрямувати на ініціативу Teach for Ukraine, у рамках якої буде закуплено ноутбуки для 37 вчителів зруйнованої росією середньої загальноосвітньої школи №1 в Бородянці, щоб поновити навчальний процес онлайн.

Мінімальна сума донату складає 100 гривень.

Quote«З 24 лютого пошкоджено понад 2 405 закладів освіти, з них 270 повністю зруйновано. Це сотні вчителів і тисячі учнів, які не можуть повноцінно навчатися. Технології можуть полегшити відновлення навчального процесу й запобігти загостренню гуманітарної кризи. У пошуку рішення, як SET може допомогти прямо зараз, ми скооперувалися з ініціативою Teach for Ukraine, щоб покрити конкретний запит», — наголосила президентка SET University Ірина Вольницька.

Як проходитимуть воркшопи SET University та що на них вивчатимуть

На воркшопах планують розглянути декілька тем, зокрема, XSS та SQL ін’єкції, оцінки та моделювання ризиків систем і автоматизація аналізу безпеки сайтів. Передбачено дві частини заходів: лекційна та практична. Тобто всі, хто долучиться до воркшопів, спочатку розбиратимуть тему з кураторами, а потім виконуватимуть кілька лабораторних робіт. Це дасть змогу отримати практичний результат і закріпити теорію.

З-поміж розробників програм для воркшопів є фахівці з компаній-партнерів SET University — Sigma Software та IdeaSoft.

Навчання розраховане на аудиторію junior і trainee фахівців. Однак навіть досвідчені фахівці зможуть отримати на воркшопах корисні знання, підтягнути теорію чи докладніше розібратися з конкретними темами, пов’язаними з кібербезпекою, блокчейн-технологіями та тестуванням безпекових систем.

Коли відбудуться воркшопи SET University

Перший воркшоп заплановано на 26 жовтня. Він буде присвячений темі SQL та XSS ін’єкцій.

Другий захід стосуватиметься теми ризиків інформаційної безпеки компанії й пройде 1 листопада.

Докладнішу інформацію про воркшопи можна знайти за цим посиланням — https://bit.ly/set_workshops.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини