Facebook Pixel

Український стартап Allbridge залучив фінансування на об'єднання блокчейнів усіх криптовалют

Компанія Allbridge, що розробляє однойменний кроссчейн-міст, залучила фінансування в розмірі $2 млн від венчурної фірми Race Capital для об'єднання блокчейнів усіх криптовалют на ринку.

«Сьогодні великий день для команди Allbridge, адже важливо не просто залучити капітал, а залучити його від правильних людей із цільовим призначенням. Ми продовжуємо нашу місію – об'єднати всі блокчейни, які є на ринку, щоб забезпечити вільний рух ліквідності між мережами», – повідомив представник проєкту Андрій Великий.

Для здійснення місії компанія найближчим часом планує збільшити команду розробників удвічі.

Allbridge було запущено в липні 2021 року, його можливості дають змогу користувачам передавати активи між різними блокчейнами наявних на ринку токенів. Наразі міст підтримує 10 мереж, включно із Solana, Terra та Celo.

З моменту запуску через сервіс пройшли активи на суму понад $5 млрд. За даними DeFi Llama, обсяг заблокованих у його смартконтрактах коштів уже перевищує $469 млн.

«За п’ять місяців після запуску Allbridge залучила понад $1 млрд активів в екосистему Solana, розширивши доступ до переваг DeFi на основі цього блокчейну для власників більшої кількості токенів», – передає Forklog слова Анатолія Яковенка, співзасновника Solana.

Отримані інвестиції компанія направить на розширення штату розробників і бізнес-фахівців. Отримані кошти також використають для масштабування платформи, додаткових аудитів безпеки та інтеграції з новими мережами.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉