Facebook Pixel

Сестра очільника Нацполіції володіє нелегальною АЗС – Bihus

Старша сестра голови Нацполіції Івана Вигівського Оксана Альховік володіє нелегальною АЗС «KIV OIL». Крім того, бізнес-партнери Альховік є фігурантами карних справ Нацполіції.

Про це пише Bihus.Info.

Нелегальний бізнес сестри голови Нацполіції Івана Вигівського: деталі

За даними журналістів, у 2020-му Альховік разом з партнерами купила 2 га землі біля Миколаєва. На цій ділянці вона створила АЗС під брендом «KIV OIL». Заправка відпускає пальне нелегально.

Також сестра Вигівського у 2019 році стала засновником ТОВ «Югнефтепродукт», що займається оптовою торгівлею пальним. Річний виторг компанії близько 400 млн грн. Бізнес-партнерами ТОВ «Югнефтепродукт» є підслідні Нацполіції.

У той час Вигівський очолював Слідче управління Нацполіції у Миколаївській області.

Також після переїзду до столиці Вигівський почав мешкати у приватному будинку під Києвом вартістю 6,5 млн грн. Він оформлений на подругу родини, яка ніколи не мала статків на його купівлю.

Також Вигівський користувався автівками, оформленими на тещу. Спочатку це був Hyundai Santa Fe, потім Volkswagen Touareg, і нарешті Audi SQ8. Остання коштує від $100 тис., а теща Вигівського ніколи таких грошей також не заробляла.

Нелегальний бізнес сестри голови Нацполіції Івана Вигівського: відповідь

Вигівський підтвердив інформацію про будинок, машину і бізнес. Однак йому невідомо, звідки у знайомої гроші на будинок, а у тещі – на машини. Щодо криміналу по партнерах ТОВ «Югнефтепродукт», то йому про це нібито нічого невідомо, адже слідчі Нацполу – самостійні і в їхню роботу він не втручається.


Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉