Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Російські загарбники окупували Славутич — місто енергетиків ЧАЕС

Російські загарбники окупували Славутич — місто енергетиків ЧАЕС.

Російські загарбники окупували Славутич — місто енергетиків ЧАЕС.

Російсько-фашистські загарбники окупували місто Славутич, де проживають енергетики Чорнобильської станції та їхні сім'ї.

«За інформацією керівництва ДСП «Чорнобильська АЕС», місто Славутич також захоплене російськими загарбниками, у місті є ворожа військова техніка. Це ставить під загрозу життя та здоров'я всіх мешканців міста», — йдеться у повідомленні Держатомрегулювання.

У Славутичі проживає персонал, який працює на об'єктах ДСП «Чорнобильська АЕС», а також на об'єктах та підприємствах, розташованих у зоні відчуження та члени їхніх сімей.

«Це чинить значний психологічний та моральний тиск на оперативний персонал, який забезпечує ядерну та радіаційну безпеку об'єктів на майданчику ДСП «Чорнобильська АЕС», — зазначає відомство.

У відомстві наголосили, що зараз неможливий контроль стану ядерної та радіаційної безпеки на майданчику ДСП «Чорнобильська АЕС». Також неможливий контроль території Зони відчуження та стан ядерних матеріалів на ній.

Станом на 26 березня 2022 року також перебувають під окупацією всі об'єкти ДСП «Чорнобильська АЕС» та об'єкти, що знаходяться в зоні відчуження.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини