Facebook Pixel

Більшість роботодавців готові брати на роботу ветеранів та інвалідів — Мінекономіки

На сьогодні понад 80% роботодавців готові брати на роботу ветеранів і людей з інвалідністю. Водночас лише частина з них мають намір скористатися фінансовою підтримкою від держави. З-поміж тих, хто готовий працевлаштувати особу з інвалідністю, понад 50% назвали найефективнішою формою фінансової підтримки від держави надання пільг зі сплати Єдиного соціального внеску (ЄСВ) як компенсацію витрат на облаштування робочого місця, 31% — компенсацію частини заробітної плати такого працівника.

З-поміж роботодавців, які готові взяти на роботу ветерана, лише 40% висловилися за необхідність для цього фінансової підтримки держави. Третина з них вважають, що найкращим варіантом такої підтримки буде компенсація частини зарплати ветерана, 20% — висловилися за оплату державою надання психологічної допомоги таким працівникам, 14% — за фінансування їхнього професійного навчання.

«Уряд планує розширити програми компенсації роботодавцям за працевлаштування наших захисників і захисниць після їхнього повернення з фронту, а також осіб з інвалідністю внаслідок війни, щоб пришвидшити їхню інтеграцію в мирне життя», — зазначила заступниця міністра економіки України Тетяна Бережна.

Зараз Мінекономіки розглядає можливості масштабування чинних активних програм зайнятості, зокрема, щодо збільшення компенсації роботодавцям частини ЄСВ і витрат на оплату праці за працевлаштування ветеранів, осіб з інвалідністю, отриманою внаслідок війни, а також можливість надання роботодавцю компенсації витрат на облаштування робочого місця для особи з інвалідністю

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉