Facebook Pixel

РНБО зніме санкції з усіх українців, які вступлять до тероборони

Президент України Володимир Зеленський заявив, що рішенням Ради національної безпеки і оборони (РНБО) Україна зніме санкції з усіх громадян України, котрі готові зі зброєю в руках захищати державу в складі територіальної оборони. Про це повідомив президент України Володимир Зеленський на пресконференції.

Quote«Хочу сказати, що ми знімемо санкції з усіх громадян України рішенням Ради національної безпеки і оборони, які готові зі зброєю в руках захищати нашу державу в складі територіальної оборони», — заявив президент.

Контекст. Сьогодні, 24 лютого о 4 ранку, президент РФ Володимир Путін оголосив про старт воєнної операції проти України. Приводом для цього послужило звернення ватажків так званих ЛДНР Дениса Пушиліна та Леоніда Пасічника, у якому вони просили його захисти самопроголошені республіки від «воєнної агресії» з боку української держави.

Після офіційного оголошення Путіним війни Україні російська армія почала обстріл українських міст, серед яких Київ, Одеса, Маріуполь, Дніпро та інші.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉