Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Реклами поменшає: європейські ритейлери вимикають світло, щоб заощадити електроенергію

Ритейлери в Європі почали вимикати світло, щоб заощадити електроенергію. Фото: reuters.com

Ритейлери в Європі почали вимикати світло, щоб заощадити електроенергію. Фото: reuters.com

У Європі деякі ритейлери розглядають можливість скорочення робочих годин взимку й вимикають світло для заощадження електроенергії. Про це пише Reuters.

Зокрема, на такий крок пішла австрійська філія міжнародної мережі роздрібної торгівлі SPAR Group. За словами речника компанії, на вітринах магазинів SPAR будуть скорочувати тривалість освітлення для реклами.

Quote«Цей крок зменшить споживання електроенергії ритейлером на один мільйон кіловат-годин на рік», — йдеться в повідомленні,

Окрім того, найбільший продовольчий ритейлер Франції Leclerc оголосив про зміни графіку роботи своїх магазинів — робочі години скоротять через дефіцит електроенергії.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Ще один французький оператор мережі супермаркетів Carrefour підписав з із національним оператором енергетичної мережі RTE угоду, яка передбачає зменшення споживання електроенергії в своїх магазинах у періоди високого попиту.

Контекст. У п'ятницю, 5 серпня, Рада Євросоюзу затвердила постанову, яке передбачає добровільне зниження попиту на газ у країнах ЄС на 15% вже цієї зими.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Коментарі

Всі новини