Facebook Pixel

RegioJet запустить поїзд Перемишль — Ганновер: коли запуск

Чеський залізничний оператор RegioJet подав заявку до Управління залізничного транспорту Польщі. Компанія хоче отримати дозвіл на виконання рейсів нічного поїзда у сполученні Перемишль — Ганновер.

Про це пише ЦТС.

RegioJet хотів би здійснювати зазначені рейси з 10 грудня 2024 року до грудня 2028 року.

Заплановане щоденне курсування поїздів. При цьому придбати квитки на них можна буде лише у міжнародному сполученні, тобто між польськими і німецькими станціями.

У поданій заявці пропонується курсування поїзда через Жешув, Краків, Катовіце, Вроцлав, Франкфурт-на-Одері, Берлін (Гезундбруннен). Подорож між Перемишлем і Ганновером триватиме близько 12 годин.

Видання зазначає, що Перемишль є залізничним хабом для українських пасажирів, які подорожують до Польщі і далі до інших країн ЄС та в зворотному напрямку. Тож новий маршрут, в разі його запуску, може стати в пригоді нашим співвітчизникам.

Нагадаємо, що 25 травня приватний чеський оператор RegioJet оголосив про те, що домовився з «Укрзалізницею» про розширення співпраці у сфері продажу квитків. Тепер у RegioJet можна буде купити квитки з Праги до Дніпра та Запоріжжя, Полтави та Харкова.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉