Facebook Pixel

Північна Корея показала на параді рекордну кількість ядерних ракет (фото)

КНДР, яка має ядерну зброю, продемонструвала свої ракетні потужності під час нічного параду 8 лютого. Міжконтинентальних балістичних ракет (МБР) було показано більше, ніж будь-коли раніше. Про це повідомило агентство Reuters із посиланням на державне інформаційне агентство ЦТАК.

Парад було присвячено 75-річчю утворення армії КНДР. МБР продемонстрували «найбільший» ядерний ударний потенціал Північної Кореї, повідомило ЦТАК, додавши, що на параді також було представлено тактичні ядерні установки.

На знімках, опублікованих державними ЗМІ, можна нарахувати 11 Hwasong-17, найбільших МБР Північної Кореї, які, як припускають, мають дальність дії, що дає змогу уразити ядерною боєголовкою майже будь-яку точку світу.

Анкіт Панда з американського Фонду Карнегі зазначив: якщо такі МБР буде оснащено кількома боєголовками, то цієї кількості може бути достатньо, щоб подолати наявні системи протиракетної оборони США.

Hwasong-17 уперше випробували минулого року.

Ракети КНДР

Ракети КНДР

КНДР значно просунулася у своїй програмі створення балістичних ракет попри резолюції та санкції Ради безпеки ООН, зазначає Reuters.

«Повідомлення, яке Пхеньян хоче відправити міжнародній спільноті, демонструючи свої можливості стримування та примусу, найімовірніше, матиме форму випробувань твердопаливної ракети та вибуху мініатюрного ядерного пристрою», — сказав Лейф-Ерік Іслі, професор Університету Іхва в Сеулі.

Ракети КНДР на параді

Ракети КНДР на параді

На параді також показали те, що, на думку деяких аналітиків, могло бути прототипом або макетом нової твердопаливної МБР у касетних пускових установках.

Більшість важких балістичних ракет країни використовують рідке паливо, що вимагає їхнього заправлення на стартовому майданчику, а це трудомісткий процес.

Розроблення твердопаливної МБР може утруднити виявлення та знищення корейських ядерних ракет під час конфлікту.

Поки що не ясно, наскільки близькою до випробувань є передбачувана нова ракета.

Важкі МБР Північної Кореї

Важкі МБР Північної Кореї


Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉