Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Зеленський впевнений, що Рада прийме «антиКоломойський» закон

Банківський (він же «антиКоломойський») закон буде прийнятий, запевнив президент України Володимир Зеленський свого колегу, президента Франції Еммануеля Макрона, під час телефонної розмови.

«Закон про банки є для нас пріоритетним. Я впевнений, що ми проголосуємо його, бо це важливо для нас і відкриває можливості для співпраці з МВФ».

Володимир Зеленський

Володимир Зеленський

президент України

МВФ неодноразово заявляв про те, що ключовою умовою нової програми для України є прийняття цього банківського закону та відкриття ринку землі.

Зеленський також нагадав про макрофінансову допомогу ЄС на суму 1,2 млрд євро на боротьбу з наслідками коронавірусу. Президент сподівається на якнайшвидше схвалення цього питання Євросоюзом.

Макрон зі свого боку відзначив прогрес у проведенні реформ в України. Президенти також обговорили спільну боротьбу з пандемією коронавірусу й війну на Донбасі.

На завершення Макрон заявив, що хоче відвідати Україну.

Контекст. Рада прийняла в першому читанні проєкт закону №2571-д, який блокує претензії до держави з боку колишніх власників комерційних банків, що були націоналізовані або направлені на ліквідацію під час «банкопаду» в 2014-2016 роках.

Після цього до Окружного адмінсуду Києва надійшла заява з вимогою заблокувати підписання та опублікування закону про ринок землі, а «антиКоломойський» отримав від нардепів 16,3 тис. поправок. Однак парламент змінив регламент ВР і відкрив шлях до прийняття цього закону.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини