Григоришин програв Промінвестбанку понад $40 млн

Промінвестбанк відсудив гроші у компанії Костянтина Григоришина. Фото: УНІАН

Промінвестбанк відсудив гроші у компанії Костянтина Григоришина. Фото: УНІАН

Госпсуд Києва ухвалив рішення стягнути з компанії «Енерджі Сервіс» $41,25 млн та 75,5 млн грн ($2,7 млн) заборгованості за кредитним договором на користь російського Промінвестбанку. «Енерджі Сервіс» пов'язують із Костянтином Григоришиним.

Про це йдеться у рішенні суду у справі №910/17130/19.

Засновниками «Енерджі Сервіс» значаться Дмитро Призюк та дві кіпрські компанії — «Месда Трейдінг Лімітед» та «Рістом Ентерпрайзес Лімітед».

Telegram Logo

Також Григоришина пов'язують із підприємством «Запоріжтрансформатор», кінцевим бенефіціаром якого значиться Леонід Півоваров (Швейцарія).

Контекст. У 2018 році Госпсуд Києва повернув Промінвестбанку позов про накладення арешту на кошти компаній «Запоріжтрансформатор» та «Енерджі Сервіс» у межах суми стягнення в розмірі $32,9 млн.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

У березні цього року Промінвестбанку, який належав російській держкорпорації «ВЭБ.РФ» (Внешэкономбанк), придбала фінкомпанія «Фортіфай».

«Райффайзен банк Аваль» також мав претензії до підприємства «Запоріжтрансформатор». Однак Верховний Суд не задовольнив касаційну скаргу банку щодо припинення процедури банкрутства підприємства.

Розмір кредиторської заборгованості компанії «Запоріжтрансформатор» складає 10,1 млрд грн, а вартість майна, переданого в заставу, — 1,36 млрд грн. Станом на початок липня обсяг активів, які можна направити на задоволення вимог кредиторів, складав 3,8 млрд грн.

Однак у «Райффайзен банку Аваль» вважали, що грошові зобов'язання підприємства перед банками-кредиторами повністю забезпечені заставою майна.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини