Банки заявили про мільярдні борги у майже збанкрутілого підприємства Костянтина Григоришина

Автор

Ряд банків та група кіпрських компаній заявили про мільярдні борги підприємства «Запоріжтрансформатор», яке пов'язують з бізнесменом Костянтином Григоришиним. Вимоги від низки кредиторів надійшли в рамках справи про банкрутство цього підприємства, свідчить ухвала Госпсуду Запорізької області від 28 листопада 2019 року.

Зокрема йдеться про вимоги Промінвестбанку на 6,1 млрд грн, Сбербанку — на 2,2 млрд грн, ING Bank N.V. — 741 млн грн, «ІНГ Банку» — на 214,2 млн грн, Укрексімбанку — на 459,6 млн грн, «Райффайзен Банку Аваль» — на 435,7 млн грн та Таскомбанку — на 213,9 млн грн.

Серед кіпрських компаній, які заявили про свої кредиторські вимоги, значаться «Задано Лімітед», сумма вимог, якої складає 182,5 млн грн, «Азідано Лімітед» — 182,5 млн грн, «Каратано Лімітед» — 182,5 млн грн та «Артамаре Лімітед» — 146,9 млн грн.

Telegram Logo

Сам же «Запоріжтрансформатор» інформував суд про те, що розмір його кредиторської заборгованості складає 10 млрд грн, а вартість майна, переданого в заставу, — 1,36 млрд грн.

31 жовтня цей же суд в рамках справи про банкрутство «Запоріжтрансформатора» задовольнив клопотання розпорядника майна та наклав арешт на все рухоме і нерухоме майно підприємства, в тому числі і те, яке знаходилося в заставі та іпотеці третіх осіб.

17-18 жовтня Госпсуд Запорізької області та Госпсуд Луганської області відкрив провадження про банкротство «Запоріжтрансформатора» та «Луганського енергетичного об`єднання».

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини

Як можна зупинити «Північний потік-2» — найбільш ефективні дії України

Щоб ефективно протистояти завершенню будівництва газопроводу «Північний потік-2» Україні та її союзникам необхідно застосовувати Міжнародне морське право.

Україна відновила історичний рекорд щодо експорту зернових — Мінекономіки

За даними Держмитслужби 2019/2020 маркетинговий рік завершився новим історичним рекордом — на зовнішні ринки поставлено 57,2 млн тонн зернових, зернобобових та борошна.

«Социс» показав рейтинг Зеленського та партій

Якби вибори в Україні відбулися найближчим часом, то за президента Володимира Зеленського проголосували б 36,6% з тих, хто пішов би на вибори. За лідера партії «Європейська солідарність» Петра Порошенка — майже 21%.