Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Продажі Lego минулого року зросли до рекордних $6 млрд

Фото: Lego

Фото: Lego

Датський виробник іграшок Lego 2019 року мав рекордні продажі та збільшив виручку на 6% у порівнянні з результатом 2018 року майже до 39 млрд датських крон (близько $6 млрд). Зростання прибутку компаніїї забезпечив попит на ігрові набори, як-то: поліцейські станції, локації з «Гаррі Поттера», герої Marvel та принцеси Disney.

Згідно з даними компанії, чистий прибуток минулого року зріс на 3% у порівнянні з показником 2018 року — до понад 8 млрд датських крон.

Минулорічний результат закріпив топові позиції Lego в індустрії іграшок, яка бореться з тим, що діти стали більше гратися з девайсами, повідомила Financial Times.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

За словами виконавчого директора компанії Нільса Крістансена, індустрія іграшок, як і багато інших, змінюється завдяки діджиталізації та соціально-економічним чинникам.

Контекст. Цьогорічний рейтинг світових компаній з найкращою репутацією вчетверте очолила Lego. До топ-10 увійшли також Disney, Rolex, Ferrari та інші. Однак до числа найкращих уже вкотре не вдалося потрапити відомим техногігантам Apple та Google.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Коментарі

Всі новини