Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

З 32 до 35 грн за долар: Приватбанк підняв курс у разі оплати карткою до ринкового

Приватбанк підняв курс валют під час оплати карткою до рівня готівкового курсу 6 липня 2022 року. Фото: Flickr/Alexey Tsymbalenko

Приватбанк підняв курс валют під час оплати карткою до рівня готівкового курсу 6 липня 2022 року. Фото: Flickr/Alexey Tsymbalenko

Державний Приватбанк відсьогодні, 6 липня, встановив ринковий курс валютообміну для безготівкових операцій. Про це йдеться в пресрелізі банку.

Quote«Передусім це стосується курсів конвертації за картками: зняття готівки та перекази в гривні в Україні з валютних карток, а також усі види операцій за кордоном у валюті з використанням гривневих карток», — зазначається в повідомленні.

Отже, нововведення зачепить насамперед наших співгромадян, які, перебуваючи за кордоном, роблять розрахунки зі своїх гривневих платіжних карток. Виходить, якщо напередодні, 5 липня, курс для них був на рівні 32,79 за один долар, то вже відсьогодні – 35,46 грн.

У повідомленні Приватбанк пояснює це рішення «ринковою ситуацією, нормативними документами регулятора, підтримкою цілісності ринку та інтересами клієнтів».

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Контекст. Нагадаємо: на початку травня «Приват24» інтегрувався з Payoneer. Більше про нові можливості інтеграції The Page писало тут.

Коментарі

Всі новини