Facebook Pixel

Притула оголосив мегазбір на 50 бронетранспортерів для ЗСУ. Куди відправляти гроші

Благодійний фонд Сергія Притули оголосив черговий збір. Цього разу збирають 200 млн гривень на 50 бронетранспортерів Spartan для Збройних сил України.

Quote«Ви хотіли великий збір? Мегазбір? А давайте для нашої рідненької армії купимо дуже багато броньованої техніки. Давайте будемо брати її десятками, пачками та зробимо з того всього великий броньований кулак. Великий збір на 50 «Спартанів» оголошую відкритим. Рахунки в описі до відео. Погнали!» — йдеться у зверненні Притули у Facebook.

Варто зазначити, що збір триватиме відсьогодні до 8 листопада. Щойно гроші буде зібрано, Фонд придбає одразу всі 50 БТРів. Вони зможуть прибути в Україну в найкоротші строки, оскільки вони є в наявності.

Притула наголосив, що Spartan — це гусенична броньована техніка, яка допоможе нашим військовим перемагати в умовах дощів, багнюки та майбутніх снігів.

Куди переказати кошти на 50 бронетранспортерів Spartan для ЗСУ

Переказати кошти на черговий збір Сергія Притули можна майже всюди: у Приватбанку (https://cutt.ly/mNArQQB), monobank (https://send.monobank.ua/jar/4oHMTF2ER2), через PayРal ([email protected]), за реквізитами (БО Благодійний фонд Сергія Притули, ЄДРПОУ 43720363, призначення платежу: «Безповоротна благодійна допомога», UA123052990000026004046716119) й навіть на криптовалютні гаманці.

Докладніше ознайомитися з можливими варіантами переказу коштів можна тут: facebook.com/prytulafoundation.org

Характеристики бронетранспортерів Spartan

Характеристики бронетранспортерів Spartan

Характеристики бронетранспортерів Spartan


Подякувати 🎉