Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Притула оголосив мегазбір на 50 бронетранспортерів для ЗСУ. Куди відправляти гроші

Притула збирає 200 млн грн на бронетранспортери. Фото: facebook.com/prytulafoundation.org

Притула збирає 200 млн грн на бронетранспортери. Фото: facebook.com/prytulafoundation.org

Благодійний фонд Сергія Притули оголосив черговий збір. Цього разу збирають 200 млн гривень на 50 бронетранспортерів Spartan для Збройних сил України.

Quote«Ви хотіли великий збір? Мегазбір? А давайте для нашої рідненької армії купимо дуже багато броньованої техніки. Давайте будемо брати її десятками, пачками та зробимо з того всього великий броньований кулак. Великий збір на 50 «Спартанів» оголошую відкритим. Рахунки в описі до відео. Погнали!» — йдеться у зверненні Притули у Facebook.

Варто зазначити, що збір триватиме відсьогодні до 8 листопада. Щойно гроші буде зібрано, Фонд придбає одразу всі 50 БТРів. Вони зможуть прибути в Україну в найкоротші строки, оскільки вони є в наявності.

Притула наголосив, що Spartan — це гусенична броньована техніка, яка допоможе нашим військовим перемагати в умовах дощів, багнюки та майбутніх снігів.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Куди переказати кошти на 50 бронетранспортерів Spartan для ЗСУ

Переказати кошти на черговий збір Сергія Притули можна майже всюди: у Приватбанку (https://cutt.ly/mNArQQB), monobank (https://send.monobank.ua/jar/4oHMTF2ER2), через PayРal ([email protected]), за реквізитами (БО Благодійний фонд Сергія Притули, ЄДРПОУ 43720363, призначення платежу: «Безповоротна благодійна допомога», UA123052990000026004046716119) й навіть на криптовалютні гаманці.

Докладніше ознайомитися з можливими варіантами переказу коштів можна тут: facebook.com/prytulafoundation.org

Характеристики бронетранспортерів Spartan

Характеристики бронетранспортерів Spartan

Характеристики бронетранспортерів Spartan


Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини