Facebook Pixel

У віці 96 років померла королева Єлизавета II

У четвер, 8 вересня, у віці 96 років у замку Балморал пішла з життя королева Єлизавета II. Про це офіційно повідомили у Букінгемському палаці.

Quote«Королева (Єлизавета) мирно померла в Балморалі сьогодні вдень.
QuoteКороль і королева залишаться в Балморалі цього вечора і повернуться до Лондона завтра», — йдеться у повідомленні.

Незадовго до цього британські лікарі висловили своє занепокоєння станом монарха. За даними Букінгемського палацу, вони рекомендували королеві перебувати під медичним наглядом.

Після погіршення стану здоров'я Єлизавети вся британська королівська сім'я поспішила відвідати королеву. Як відомо, з королевою перебував її онук принц Вільям. Старший син королеви та спадкоємець престолу Чарльз і його дружина Камілла одразу після повідомлення про погіршення стану Єлизавети вирушили до Балморалу, так само як і інші діти монарха — Анна, Ендрю та Едвард.

Також до Шотландії вирушили принц Гаррі та його дружина Меган Маркл.

Ми також писали про цікаві факти з життя королеви Єлизавети II і про те, як виглядає черга спадкоємців королеви.

Нагадаємо: Королева Єлизавета II була найстарішим монархом у світі. З 1952 року Єлизавета була королевою Великої Британії та понад десятка інших країн, включно з Канадою, Австралією та Новою Зеландією, і на початку цього року відзначила своє 70-річчя на престолі.

Єлизавета вступила на престол після смерті свого батька — короля Георга VI 6 лютого 1952 року, коли їй було лише 25 років. Її було короновано в червні наступного року.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉