Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

У Польщі стартував онлайн-збір на зимове спорядження для українських бійців

Поляки збирають гроші на зимову форму та генератори для ЗСУ. Фото: Генштаб ЗСУ

Поляки збирають гроші на зимову форму та генератори для ЗСУ. Фото: Генштаб ЗСУ

У Польщі 6 грудня стартував онлайн-збір грошей на закупівлю зимового спорядження для українських захисників. Придбану зимову форму, генератори та накопичувачі енергії отримають воїни бронетанкової бригади імені Пшецлава Ланцкоронського, яку створюють в Україні, пише «Польське радіо».

Кошти в Польщі збирають через портал zrzutka.pl. Ті, хто зробить найбільші донати, отримають фотографії з автографами братів Кличків чи бутси польської футбольної зірки Ґжеґожа Крихов’яка.

За словами керівника аукціону zrzutka.pl Бартоша Яновича, українська сторона також звернулася до Академічної корпорації «Арконія» з пропозицією провести аукціон пам'ятних речей, пожертвуваних спортсменами. З-поміж тих, хто вже передав такі речі, імена Віталія та Володимира Кличків, Василія Ломаченка та Ґжегожа Крихов'яка. Організатори сподіваються заохотити до участі й інших видатних спортсменів як із Польщі, так і з України.

Ба більше, до популяризації збору долучився також Фонд Кульських. Ця організація передає нашій країні медичну допомогу від самого початку російського повномасштабного вторгнення.

Контекст. Нагадаємо: раніше цього місяця Сейм Польщі не зміг проголосувати резолюцію щодо визнання російської федерації державою, що підтримує тероризм. Цього не сталося через єдину поправку, яку в проєкт документа внесла владна партія «Право і справедливість».

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини