Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Польща повністю скасує безкоштовний проїзд у поїздах для українців

З 1 липня поляки повністю скасують пільги на проїзд для українських біженців. Фото: FORUM

З 1 липня поляки повністю скасують пільги на проїзд для українських біженців. Фото: FORUM

З 1 липня цього року у Польщі скасовується безкоштовний проїзд для українців на залізниці.

Чинні правила видачі безкоштовних квитків для біженців з України діятимуть до 30 червня включно, зазначили в пресслужбі польської залізниці.

Quote"З п’ятниці, 1 липня, поїздки будуть за загальними правилами, включеними до регламенту PKP Intercity», — заявили в компанії.

На залізниці нагадали, що безкоштовний проїзд для українців у 2-му класі поїздів економ-категорій запровадили 26 лютого цього року після повномасштабного вторгнення росії в Україну. З того часу послугами польської залізниці скористалися понад 2,3 мільйона українських біженців.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

До 30 червня громадяни України можуть безкоштовно подорожувати лише з та до міст, розташованих на польському східному кордоні: Хелм, Дорогуськ, Люблін, Грубешув, Перемишль, Загуж, Ярослав та Жешув.

З 1 червня п'ять країн ЄС скасовують безплатний проїзд у громадському транспорті для українських біженців. Йдеться про Німеччину, Польщу, Болгарію, Швейцарію та Чехію, які на початку війни ввели пільги на проїзд для українців.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Як повідомив інфоцентр Європейського союзу з підтримки України, але навіть після скасування в цих країнах для українських громадян діятиме пільговий проїзд.

У Німеччині запроваджений проїзний на всі види міського транспорту та регіональних поїздів за 9 євро. У Чехії абонемент на всі види громадського транспорту коштуватує 7 євро.

Коментарі

Всі новини