Facebook Pixel

Податкова оштрафувала на 5,5 мільярдів гривень власників нефіскальних платіжних терміналів

З-поміж майже 60 тисяч платіжних терміналів не всі фіскалізовані. Це означає, що під час здійснення операції вони видають нефіскальний чек. Власників оштрафували на суму 5,5 млрд грн. Про це повідомило головне управління Державної фіскальної служби у місті Києві.

У повідомленні йдеться про те, що нефіскальний чек — це не розрахунковий документ та не підстава для звернення за законом «Про захист прав споживачів». Це означає, що гроші, переказані через нефіскалізовані платіжні термінали, в разі необхідності не будуть повернені. Служба також нагадала підприємцям, які встановили платіжні термінали, що операції необхідно здійснювати із застосуванням реєстратора розрахункових операцій.

Згідно з Закоом України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у торгівлі, громадського харчування та послуг», при використанні нефіскалізованих платіжних терміналів вперше підприємцям загрожує одна гривня штрафу. Якщо протягом року бізнесмени знову порушать закон, то платитимуть 100% наданих послуг з переказу коштів через такі термінали.

Telegram Logo

Коментарі

Всі новини