Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

За рік підтримка України з-поміж американців зменшилася вдвічі — статистика

За рік підтримка України серед американців зменшилася вдвічі

За рік підтримка України серед американців зменшилася вдвічі

У США та Європі знижується рівень підтримки надання Україні допомоги.

Найбільше підтримка України за рік зменшилася з-поміж прихильників республіканської партії. На початку війни 49% із них вважали, що Україні треба дати більше зброї, зараз – лише 17%.

Найбільшим рупором пропаганди тут виступає протрампівський телеканал Fox News, проте в більш збалансовані медіа також потрапляють російські наративи

Російське лобі все ще потужне. Щодня десятки лояльних росії матеріалів з’являються в провідних західних ЗМІ, просуваючи ідеї того, що москву неможливо перемогти, що заради миру потрібно повернутися до перемовин, а ціна війни для Заходу є надто великою.

Чи мають такі меседжі вплив на звичайних громадян? За рік у США зменшилася частка тих, хто вважає, що Україні треба давати більше зброї, йдеться в останніх дослідженнях Pew Research Center.

Чверть американців вважають, що підтримка України з боку США є занадто великою. Хоча ще у вересні минулого року таких було 20%, а на початку війни – лише 7 — 15%.

screenshot-1076.jpg

Найбільше підтримка України зменшується з-поміж прихильників республіканської партії. Якщо на початку війни 49% із них вважали, що Україні треба дати більше зброї (тоді тільки 38% прихильників демократів були такої самої думки), то зараз лише 17% республіканців підтримують розширення допомоги Україні.

Найпомітнішим критиком України в США є ведучий Такер Карлсон, який має 5,6 млн підписників у Twitter і власну програму в прайм-тайм одного з найбільших американських новинних медіа – Fox News.

У прайм-тайм Такер Карлсон, зокрема, говорить про українські «біолабораторії» або про «програш» України у війні. Часто в його програмах лунають тези, узяті з російських медіа.

Більшість американців вважають, що саме Європі належить зіграти провідну роль у підтримці України, ігноруючи той факт, що США має в рази більший воєнний потенціал, ніж усі країни ЄС разом узяті.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини