Підприємства «Укроборонпрому» з 2013 року удвічі зменшили свій експорт

Підприємства, що підпорядковані державному концерну «Укроборонпром», скоротили обсяги експорту з $900 млн (у 2013 році) до $451 млн.

Про це заявив генеральний директор держконцерну Айварас Абромавичус на нараді з президентом Володимиром Зеленським, передає агентство «Інтерфакс-Україна».

Абромавичус також повідомив, що «Укроборонпром» запустив реформу експортерів, у зв'язку з чим на початковому етапі їхня кількість зменшиться з шести до двох.

Керувати цим напрямком буде Михайло Морозов. Він понад десять років був керівником групи компаній ISTIL. Він також багато років керував спецекспортерами, наприклад, державним підприємством «Прогрес», яке входить в «Укроборонпром».

Абромавичус зазначив, що в держконцерні, який експортує на $451 млн, за експорт відповідають 1,5 тис. осіб, а в турецькій компанії – 80 осіб з експортом $300 млн.

Quote«Люди сидять в центрі Києва, незрозуміло, чим займаються. Змотивуємо тих, хто залишиться з нами працювати, бо щоразу, коли їдеш за кордон, доводиться червоніти», – додав глава «Укроборонпрому».

Зі свого боку Зеленський на нараді був шокований тим, що «Завод імені В. А. Малишева», який підконтрольний «Укроборонпрому», за останні десять років випустив лише один танк для Збройних сил України. Водночас завод експортує свою продукцію в Пакистан, КНР, Таїланд.


«Укроборонпром» — держконцерн, який об'єднує підприємства оборонно-промислового комплексу (ОПК) України. До його складу входять підприємства ОПК, які займаються розробкою, виготовленням, реалізацією, ремонтом, модернізацією та утилізацією озброєння, військової та спеціальної техніки та боєприпасів. Вони також беруть участь у військово-технічному співробітництві з іноземними державами.

«Завод імені В. А. Малишева» виробляє бронетехніку. Це одне з провідних підприємств національної бронетанкової галузі. В «Укроборонпром» входить з початку 2011 року.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини

Шмигаль повідомив про 5 тис. нових ФОП, а у соцмережі йому пояснили, що це означає

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль повідомив, що кількість реєстрацій нових ФОП фактично повернулося до докризового періоду.

Засновник Rozetka розповів, що після туалетного паперу взялися купувати українці

В інтернет-магазині Rozetka за останній місяць в кілька разів зросли продажі робочих столів, крісел на коліщатках і ноутбуків. На думку засновника компанії Владислава Чечоткіна, це означає, що українці навчилися працювати вдома і планують і далі так працювати.

Топ-10 кращих університетів України. Куди вступати у 2020-му

Цього року останній шкільний дзвоник був незвичайним — в режимі онлайн, без лінійки, білих бантів і квітів. На щастя, пандемія не скасувала здачу ЗНО і вступ до закладів вищої освіти. Поки випускники активно готуються до іспитів, The Page проаналізувало останні рейтинги кращих закладів і склало свій список. Перші місця ми віддали університетам, які потрапили в світовий рейтинг QS World University Rankings-2020, далі йшли по торішньому списку центру міжнародних проектів «Євроосвіта» (він оновлюється наприкінці червня). Отже, наш Топ-10 кращих університетів України 2020.

style