Facebook Pixel

В «Дії» запустять електронне пенсійне посвідчення

Мстислав Банік розповів, коли в «Дії» з'являться пенсійні посвідчення. Фото: Мінцифри

Мстислав Банік розповів, коли в «Дії» з'являться пенсійні посвідчення. Фото: Мінцифри

Міністерство цифрової трансформації планує запустити електронне пенсійне посвідчення в застосунку «Дія». Про це в інтерв’ю The Page розповів керівник із розвитку електронних послуг Мінцифри Мстислав Банік.

У пресслужбі відомства уточнили, що пенсійні посвідчення стануть доступні в застосунку вже в листопаді, про що оголосять на Diia Summit [презентація нових послуг у «Дії», яка проходить двічі на рік — The Page].

Банік впевнений, що у зв’язку із запуском пенсійних посвідчень та інших сервісів аудиторія «Дії» збільшиться завдяки старшим користувачам, адже тепер їх мало тому, що наявними послугами (зокрема, відкриттям ФОП, зміною посвідчень тощо) старше покоління користується мало.

Telegram Logo

Quote«Побачимо тоді, коли в пенсіонера з’явиться можливість піднести електронне пенсійне посвідчення у смартфоні до валідатора й безоплатно проїхати в автобусі», — додав керівник з Мінцифри.

Контекст. Нагадаємо, що раніше в Україні почав працювати сервіс «е-пенсія» — модель звернення громадян за призначенням пенсії через вебпортал електронних послуг фонду.

Коментарі

Всі новини