Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Глава Радбезу РФ Патрушев поділився своїм поглядом на війну в Україні

Патрушев про злих «англосаксів» та інші конспірологічні теорії. Фото: Владислав Лоншаков, Коммерсант

Патрушев про злих «англосаксів» та інші конспірологічні теорії. Фото: Владислав Лоншаков, Коммерсант

Секретар Ради безпеки РФ Микола Патрушев заявив, що Росія не обмежує себе строками у війні проти України й що країни НАТО нібито зацікавлені в затяжній війні. Про це він розповів в інтерв'ю газеті «Аргументы и факты», передає «Українська правда».

Quote«Ми не женемося за строками. Нацизм потрібно або викорінити на 100%, або він підніме голову вже за кілька років, до того ж у ще потворнішій формі. Усі цілі, поставлені президентом Росії, буде виконано. Інакше й бути не може, оскільки правда, зокрема історична, на нашому боці», — заявив Патрушев.

Секретар російського Радбезу говорить, що «долю України визначатиме народ, який проживає на її території», а РФ нібито «ніколи не розпоряджалася долями суверенних держав».

Крім того, Патрушев вважає, що «Росія має право вимагати репарації від країн, які спонсорували нацистів в Україні, та злочинного київського режиму».

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Він не визнає за росіянами жодної провини в знищенні українців і їхніх міст, а стверджує, що жителі ОРДЛО та весь український народ заслуговують на «репарації від основних винуватців конфлікту, тобто США та Великої Британії».

Quote«Якби Україна залишалася самостійною, а не керувалася нинішнім маріонетковим режимом, одержимим ідеєю вступу до НАТО та ЄС, то вона давно вже вигнала б зі своєї землі всю нацистську нечисть. Утім, ідеальним сценарієм для всього Північноатлантичного альянсу на чолі зі США бачиться нескінченний конфлікт, що тлітиме в цій країні. Україна потрібна Заходу як противага Росії, а також як полігон для утилізації застарілого озброєння. Підігріваючи військові дії, США накачують грошима свій оборонно-промисловий комплекс, знову, як і у війнах XX ст., залишаючись у виграші. Водночас мешканців України Штати розглядають як витратний матеріал, якому немає місця в тому самому «золотому мільярді», — заявив прихильник конспірологічних теорій Патрушев.

Коментарі

Всі новини