Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

«Паспорти вакцинації»: В Україні створять онлайн-реєстр щеплених

Українців, які вакцинуватимуться від коронавірусу, заноситимуть до спеціальної електронної бази для того, щоб потім лікарі видавали довідку про те, що пацієнти пройшли щеплення.

Про це в ефірі телеканалу «Україна 24» розповів заступник міністра охорони здоров’я та головний санітарний лікар країни Віктор Ляшко, який і став ініціатором ідеї. За його словами, коли у світі будуть запроваджені «паспорти вакцинації», система дозволить оперативно видавати довідки про проходження вакцинації.

Ляшко також розповів, що держава зацікавлена безкоштовно вакцинувати громадян і влада робитиме все, щоб повнолітні українці вакцинувалися двома дозами безкоштовно. Він також додав, що платну вакцину українці зможуть придбати з другому півріччі цього року.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

«Сьогодні держава зацікавлена зробити щеплення безкоштовно для всіх верств населення. Тому на перших етапах не потрібно розглядати можливість щеплення за власні кошти у приватних структурах, оскільки ми зацікавлені й маємо ресурс викуповувати всю вакцину, яка потраплятие або матиме можливість потрапити на ринок України. Коли ми говоримо про потенційну можливість вакцинації за власний кошт, це ми говоримо принаймні про друге півріччя 2021 року, але і то не факт».

Віктор Ляшко

Віктор Ляшко

міністр охорони здоров'я України

Контекст. Комітет Всесвітньої організації охорони здоров'я з надзвичайних ситуацій порекомендував країнам не вимагати від туристів «паспорти вакцинації» проти коронавірусу. В Європейському Союзі зі свого боку назвали «медичною необхідністю» введення сертифікатів про вакцинацію проти COVID-19.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини