Facebook Pixel

Цифрові паспорти вакцинації: Microsoft та Oracle вже запустили розробку

Microsoft, Oracle та інші компанії розпочали розробку цифрового паспорта вакцинації, в якому підтверджується наявність щеплення від коронавірусу.

До Microsoft та Oracle приєдналися Salesforce, медичні та некомерційні організації, вони об'єдналися під назвою Vaccination Credential Initiative (VCI), передає Business Insider.

Метою ініціативи компанії назвали можливість доступу до записів про вакцинацію, щоб люди могли використовувати їх для безпечних подорожей, роботи, навчання тощо.

Telegram Logo

Крім того, цифровий паспорт дозволить ідентифікувати людей, що не пройшли вакцинацію. Водночас люди без смартфонів зможуть пред'явити роздрукований QR-код.

Наразі такий сервіс доступний у США. Жителі Лос-Анджелеса зможуть завантажити довідку про вакцинацію від коронавірусу в Apple Wallet.

Зокрема Virgin Atlantic, United Airlines, Swiss International Air Lines, Lufthansa та JetBlue вже заявили, що готові приймати цифрові паспорти вакцинації, як доказ відсутності коронавірусу.

Контекст. Питання щодо введення сертифікатів про вакцинацію громадян ЄС обговорюватиметься 21 січня під час відеоконференції глав держав і урядів, присвяченої питанням боротьби з COVID-19.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter Cmd + Enter Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини