Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Пакет від Байдена для України: «Не хочемо посилати в бій наших синів та дочок»

Колаж The Page

Колаж The Page

Сьогодні, 2 травня, Сенат США голосуватиме за пакет допомоги для України у розмірі $33 млрд, який раніше запропонував ухвалити Джо Байден.

Водночас як республіканці, так і демократи наполягають на тому, щоб законопроєкт якомога швидше дійшов до Конгресу, пише The Washington Post.

Така пропозиція президента США зʼявилася майже одночасно з голосуванням Конгресу за ленд-ліз для України.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Допомога необхідна, щоб допомогти Україні перемогти та відбити незаконне вторгнення рф, підкреслив сенатор Тім Кейн від штату Вірджинія.

Quote«Я не думаю, що ми маємо багато часу, щоб витрачати його в Конгресі», — заявив також республіканець від штату Техас та член Палати Представників Майкл МакКол.

Він вважає наступні два-три тижні надважливими для України та додає, що кожен день очікування призводить до більших смертей та ризиків програшу Києва.

Підписуйтесь на нас в Google News!

І мова тут не лише про Україну, кажуть американці, адже гальмування процесу перекидування зброї наближує та збільшує можливість нападу рф на одну з країн НАТО.

Quote«Запобігання тому, щоб росія атакувала країну-члена НАТО, вкрай важливе як для США, так і для всього світу, щоб нам не довелося посилати в бій наших синів та дочок», — каже сенатор Роберт Менендес від штату Нью-Джерсі.

Пані посол України в США Оксана Маркарова зазначила, що Україна дуже розраховує на американців.


Контекст.

Коментарі

Всі новини