Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Падіння економічного зростання; замах на київського бізнесмена; офіси втрачають гроші. Головне за 14 лютого

Засновник Мережі Ланет» Віктор Мазур, на якого вчинили замах. Фото: Facebook

Засновник Мережі Ланет» Віктор Мазур, на якого вчинили замах. Фото: Facebook

Державна служба статистики опублікувала невтішні дані: в Україні сповільнилося зростання ВВП. На фоні темпів зростання останніх двох кварталів цифра виглядає гнітюче.

Неприємні новини прийшли і з ринку комерційної нерухомості:

прибутковість об'єктів знижується.

А китайський коронавірус б'є по вітчизняному бізнесу. Насамперед від нього страждають невеликі підприємства. Такими були новини минулої п'ятниці.

Андрій Юхименко

Андрій Юхименко

головний редактор The Page

Facebook profile

Зростання економіки впало. ВВП України в четвертому кварталі виріс лише на 1,5% в порівнянні з аналогічним періодом 2018 року. Попередні квартали 2019 року показували більш значні темпи зростання економіки: в третьому він склав 4,1%, у другому — 4,6%, а в першому — 2,5%.

Замах на бізнесмена. У будинку співвласника групи компаній «Ромсат» і засновника «Мережі Ланет» Віктора Мазура 4 лютого стався вибух бойової гранати, яка потрапила в будинок. У результаті вибуху були вибиті вікна і пошкоджено фасад — на щастя, ніхто не постраждав. Нацполіція кваліфікувала справу як хуліганство. Сам Мазур вважає, що це не так, і наполягає на причетності телеканалу News One .

Комерція втрачає гроші. Як з'ясувало The Page, ставка прибутковості в усіх сегментах комерційної нерухомості значно зменшилася за останнє десятиліття. Найбільше втратили склади і офіси, дещо менше — торговельні об'єкти. Цього року падіння продовжиться — в першу чергу постраждають знову ж склади і логістичний сегмент.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Коронавірус вдарив по українському бізнесу. «Укрпошта», яка доставляла замовлення українських підприємців в Китай, призупинила поставки в цю країну 12 лютого. У прес-службі компанії The Page повідомили, що обмеження через вірус вплинули на активність частини продавців, які користуються їхніми послугами. Однак, оцінити збиток поки не змогли. Ситуація зіграла на руку конкуренту держоператора — «Нова Пошта» не відчуває нестачі авіарейсів і працює в звичайному режимі.

Великі плани на забудову. З 1 березня Київщина перетвориться на великий будівельний майданчик. Кілометри доріг, об'єкти соціальної, освітньої, медичної галузей почнуть будувати вже цього року. The Page дізнався про головні плани Київського регіону від голови Київської обласної державної адміністрації Олексія Чернишова.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Гарного вам дня!

Коментарі

Всі новини