«Ми були б раді видавати кредити під 3–4%, якби у нас розміщували депозити під 1%» – «ОТП банк» запустить довгострокову іпотеку

Володимир Мудрий заявив, що «ОТП банк» готує програму довгострокової іпотеки. Фото: пресслужба

Володимир Мудрий заявив, що «ОТП банк» готує програму довгострокової іпотеки. Фото: пресслужба

Протягом року «ОТП банк» планує запустити свою програму іпотечного кредитування. Про це The Page розповів член правління «ОТП банку» Володимир Мудрий.

Завдяки політиці Нацбанку щодо зниження облікової ставки кінцеві ставки за іпотечними кредитами наближаються до 11-12%, і такий кредит може видаватися на 10-15 років.

«Ми зараз розробляємо такі програми. Основне питання – знайти якусь правильну прив'язку, що має бути базовою ставкою для клієнта. Адже ситуація в країні швидко змінюється, і нам треба розуміти, якою має бути ставка через три роки, через п'ять, через десять. Але це однозначно повинен бути довгостроковий кредит. Ми були б раді видавати кредити під 3-4%, якби у нас розміщували депозити під 1%, як ми це маємо в європейських країнах», – сказав він.

Telegram Logo

Додатково. Президент Володимир Зеленський анонсував запуск двох державних програм, одна з яких — іпотека під 10% річних. Чи запустять іпотечне кредитування до кінця 2020 року, скільки коштує іпотека в Україні сьогодні та що заважає дешевим кредитам на купівлю житла зараз, розбиралося The Page.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини

Як можна зупинити «Північний потік-2» — найбільш ефективні дії України

Щоб ефективно протистояти завершенню будівництва газопроводу «Північний потік-2» Україні та її союзникам необхідно застосовувати Міжнародне морське право.

Україна відновила історичний рекорд щодо експорту зернових — Мінекономіки

За даними Держмитслужби 2019/2020 маркетинговий рік завершився новим історичним рекордом — на зовнішні ринки поставлено 57,2 млн тонн зернових, зернобобових та борошна.

«Социс» показав рейтинг Зеленського та партій

Якби вибори в Україні відбулися найближчим часом, то за президента Володимира Зеленського проголосували б 36,6% з тих, хто пішов би на вибори. За лідера партії «Європейська солідарність» Петра Порошенка — майже 21%.