Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

П'ять найпоширеніших причин програшу в ставках на спорт

Фото: Pixabay

Фото: Pixabay

Перш ніж робити ставки на спорт, наприклад, на сайті ліцензованої контори favorit.com.ua, необхідно провести самонавчання. Припустимо, варто дізнатися про те, які помилки роблять початківці й навіть досвідчені беттори найчастіше.

Складання довгих експресів і ланцюжків

Чим більше результатів включено до картки складної спортивної ставки виду система або експрес, тим більше загальне котирування. Однак не варто забувати, що небезпека програшу також зростає з кожною внесеною в купон подією.

Навчіться зіставляти ризики та потенційну вигоду. На думку щасливих каперів, в одному мультикупоні не має бути більш як два-три ринки.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Ставки на спорт онлайн лише за рекомендаціями профі

В інтернеті багато безплатних і платних прогнозів. Але 100% гарантії потрібного результату не дають ні перші, ні другі.

Не заощаджуйте час і сили на аналіз даних і вивчення аналітики зі статистикою. Якщо ви не можете особисто оцінити докладну інформацію про майбутнє змагання, просто відмовтеся від походу до онлайн-букмекерської контори. Ставки на спорт для перегляду цікавої гри не є обов'язковими.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Безліч парі впродовж дня

Сперечаючись із БК по п'ять — десять разів на добу, легко втратити фокус і концентрацію. На повноцінну підготовку до ставок букмекера просто не буде достатньо часу.

Встановіть ліміт кількості парі на день. Не виходьте за межі навіть у разі великого виграшу або серйозної поразки. Самоконтроль у беттингу є дуже важливим.

Відсутність стратегії

До того, як пройти реєстрацію на сайті, наприклад «Фаворит Спорт Україна», треба визначитися:

  1. З фінансовою тактикою: сумою ігрового банку та системою розподілу капіталу.
  2. З ігровою схемою: правилами, згідно з якими вибиратиметься результат для проставлення.

100% робочих фінансових чи ігрових стратегій немає. Не вірте, якщо вам пропонують заплатити за зворотне.

Система онлайн-ставок в Україні вважається надійною і прибутковою, якщо вона забезпечує 60 і більше відсотків виграних парі.

Неправильний вибір букмекера

Вибираючи букмекерську контору, не варто орієнтуватися лише на щедрість бонусів чи розмір коефіцієнтів. Ключове значення мають наявність і престижність ліцензії. Якщо БК не має дозволу на роботу, то виграш вона може й не виплатити. Нарікати на порушення з боку віртуальних компаній непросто.

Якщо діяльність організації узаконено авторитетним ігровим управлінням, наприклад Мальти, Британії або Кюрасао, укладати парі можна без побоювань. Легальні компанії:

  • чітко дотримуються умов власних угод. Зокрема пунктів щодо строків виведення виграшів;
  • надають цілодобову техпідтримку без вихідних і святкових днів;
  • не блокують облікові записи користувачів без вагомих причин, що часто допускається «нелегалами» беттингової індустрії.

Громадянам нашої країни рекомендуються БК, що ліцензовані КРАІЛ (регулятор України). Однак наразі їхня кількість є мінімальною. Але можна виділити, наприклад, сайт «Фаворит»: онлайн-контора оформила дозвіл і української, й офшорної комісій.

Коментарі

Всі новини