Oracle заявила про покупку американського бізнесу TikTok

Oracle заявила, що купує американські активи мережі TikTok у китайської ByteDance, однак угода буде оформлена як «технологічне партнерство».

Такий маневр потрібен був для того, щоб уряд КНР міг зберегти обличчя, погоджуючись на угоду через очевидний тиск зі сторони адміністрації Трампа, пише CNBC.

Минулого уїкенду китайські джерела заявляли, що уряд КНР ніколи не дозволить прямий продаж американських активів TikTok.

Telegram Logo

Міністр фінансів США Стівен Мнучін також підтвердив отримання пропозицію від Oracle. Адміністрація Трампа обіцяє вивчити угоду протягом тижня. Наступним етапом по угоді буде схвалення комітету з іноземних інвестицій США.

Як пише The Wall Street Journal, згідно з умовами угоди Oracle буде вести обробку даних користувачів TikTok з США.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Microsoft, будучи головним претендентом на покупку TikTok, раніше заявив, що його заявка на придбання американських активів TikTok була відхилена. «ByteDance повідомила нам сьогодні, що не продасть бізнес TikTok в США Microsoft. Ми впевнені, що наша пропозиція була б корисною для користувачів TikTok і при цьому захистило б інтереси національної безпеки США», — йдеться в заяві.

Контекст. Президент Дональд Трамп підписав 6 серпня указ, згідно з яким TikTok в США буде заблокована, якщо до 15 вересня її активи в США не будуть продані іншій американській компанії.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини