Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Оперативна інформація про російсько-українську війну: 21 травня 2022 року

Вісімдесят сьомий день війни. Фото: Facebook/Генеральний штаб ЗСУ

Вісімдесят сьомий день війни. Фото: Facebook/Генеральний штаб ЗСУ

21 травня 2022 року розпочалась вісімдесят сьома доба російсько-української війни 2022 року. росія не припиняє ведення наступальних дій у Східній операційній зоні. мета окупантів – встановити повний контроль над територією Донецької і Луганської областей та утримання сухопутного коридору з тимчасово окупованим Кримом.

Слов’янський напрямок

Тривають обстріли вздовж всієї лінії зіткнення та у глибині оборони українських військ у Донецькому операційному районі та на Слов’янському напрямку.

Волинський і Поліський напрямки

В цілому, ситуація не зазнала суттєвих змін. Відзначається нарощування системи радіоелектронної розвідки та радіоелектронної боротьби у прикордонних з Україною районах.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Зберігається загроза ракетних та авіаційних ударів по українських об’єктах з території білорусі.

Сіверський напрямок

Противник обстріляв позиції Сил оборони у районах прикордонних українських населених пунктів на території Сумської та Чернігівської областей.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Слобожанський напрямок

Основні зусилля ворога зосереджуються на утриманні зайнятих рубежів. Противник завдавав авіаційних ударів по населеному пункту Циркуни.

Харківський напрямок

Найближчим часом очікується посилення угруповання військ на Харківському напрямку підрозділами зі складу 1-ої танкової армії Західного військового округу.

Слов'янський напрямок

Агресор намагається поновити наступальні дії. Зокрема, для забезпечення форсування річки Сіверський Донець планує наведення переправи.

Донецький напрямок

Окупант веде активні бойові дії на Сєвєродонецькому, Бахмутському, Авдіївському та Курахівському напрямках.

Лиманський напрямок

Окупанти планують відновити наступальні дії у напрямку Ямпіль – Сіверськ з форсуванням річки Сіверський Донець. Спостерігається зосередження спеціальної техніки для наведення понтонно-мостової переправи. Для посилення угруповання військ та активізації наступу окупанти здійснюють перекидання додаткових підрозділів.

Запорізький напрямок

Потивник здійснював вогневе ураження наших військ.

Маріуполь

Ворог намагається відновити функціонування порту. Зокрема проводить розмінування припортової інфраструктури.

Південнобузький і Таврійський напрямки

Основні зусилля окупанти зосереджують на утриманні зайнятих рубежів, веденні розвідки, інженерному обладнанні позицій і логістичному забезпечені військ.

Криворізький та Миколаївський напрямки

Потивник не припиняє артилерійських обстрілів підрозділів наших військ. Відзначається додаткове розгортання підрозділів ствольної та реактивної артилерії.

Коментарі

Всі новини