Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Оперативна інформація про російсько-українську війну на 14 червня 2022 року

Війна росії проти України. Оперативна інформація. Фото: Генштаб ЗСУ

Війна росії проти України. Оперативна інформація. Фото: Генштаб ЗСУ

14 червня 2022 року розпочалася сто одинадцята доба повномасштабної війни росії проти України.

Противник не припиняє наступальних дій у Східній операційній зоні та завдає ракетних і авіаційних ударів по об’єктах інфраструктури на території України. Про це повідомляє Генштаб ЗСУ.

Волинський і Поліський напрямки

Суттєвих змін у діяльності підрозділів Збройних сил Республіки Білорусь не відзначалося.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Сіверський напрямкок

Противник посилив підрозділи зі складу 1-ї танкової армії Західного військового округу, що залучається до прикриття російсько-українського кордону в Брянській і Курській областях, двома батальйонними тактичними групами зі складу повітряно-десантних військ. Агресор обстріляв з артилерії позиції Сил оборони в прикордонних районах Сумської та Чернігівської областей. Провів повітряну розвідку за допомогою БпЛА в районі населеного пункту Середина-Буда Сумської області.

Харківський напрямок

Основні зусилля ворог зосереджує на веденні позиційної оборони та недопущенні подальшого просування підрозділів Сил оборони до Державного кордону. Загарбники здійснили вогневе ураження, зокрема задіяли армійську авіацію в районі населених пунктів Рубіжне, Руська Лозова, Байрак і Дементіївка.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Слов’янський напрямок

Окупанти зосереджують основні зусилля на спробах встановлення повного контролю над населеним пунктом Богородичне та створенні умов для розвитку наступу на Слов’янськ. Ворог застосовує артилерію поблизу Дібровного, Карнаухівки, Нової Дмитрівки та Вірнопілля.

Лиманський напрямок

Окупанти здійснюють перегрупування військ задля розвитку наступу в напрямках Лиман – Райгородок і Ямпіль – Сіверськ.

Сєвєродонецький напрямок

Противник посилив угруповання завдяки переміщенню в район населених пунктів Кремінна — Рубіжне до двох батальйонних тактичних груп. За підтримки артилерії веде штурмові дії в місті Сєвєродонецьк, намагається закріпитися в центральній частині міста.

Бахмутський напрямок

Агресор обстрілює з артилерії позиції наших військ у районі населених пунктів Відродження, Новолуганське та Бахмут. Має частковий успіх, закріплюється в населеному пункті Відродження. Веде штурмові дії в напрямку Відродження – Вершина.

Авдіївський, Курахівський, Новопавлівський і Запорізький напрямки

Ворог активних дій не вів. Посилив застосування авіації та артилерії для сковування дій наших військ.

Південнобузький напрямок

Основні зусилля окупанти зосереджують на утриманні захоплених рубежів і недопущенні проведення нашими військами контрнаступальних дій.

Криворізький напрямок

Ворог провів мінування узбережжя річки Інгулець за рубежем Давидів Брід – Калинівське.

Миколаївський напрямок

У районі населених пунктів Станіслав, Томина Балка, Дослідне Херсонської області ворог розгорнув до двох реактивних батарей і однієї батареї ствольної артилерії.

У готовності до застосування ракетного озброєння в акваторії Чорного моря перебувають п’ять носіїв крилатих ракет морського базування типу «Калібр».

Ворог і далі зазнає втрат у живій силі та техніці. Задля розв'язання проблеми відновлення пошкодженого озброєння та техніки діють приблизно 30 мобільних бригад у Бєлгородській, Воронезькій, Ростовській областях, а також на тимчасово окупованій території АР Крим.

Коментарі

Всі новини