Facebook Pixel

Оперативна інформація про російсько-українську війну на 12:00 24 березня 2022 року

Триває двадцять дев'ята доба російсько-української війни 2022 року. Ворог і далі зазнає суттєвих втрат, через те в Росії почався призов військовозобов'язаних: офіцерів запасу, осіб рядового та сержантського складу.

Також зберігається практика залучення найманців, набір яких здійснюють російські приватні військові компанії, повідомляє Генштаб Збройних сил України (ГШ ЗСУ).

Збройні сили РФ (ВР РФ) ухвалили рішення про коригування планів щодо ведення подальших бойових дій в Україні, оскільки цілей, поставлених перед початком війни, не було досягнуто.

Так, ЗС РФ здійснюють перекидання на територію Республіки Білорусь (РБ) і тимчасово окупованої АР Крим озброєння та військової техніки. Російсько-фашистські загарбники намагаються продовжити оточення Києва.

Російське військове керівництво вже усвідомило, що наявних сил і засобів недостатньо для утримання тимчасово захоплених територій і ведення оборонних дій.

В останні два тижні понад 20 підприємств військово-промислового комплексу РФ повністю або частково зупинили діяльність через брак складників. Достеменно відомо, що тимчасово зупинилося виробництво авіаційних ракет на російському науково-виробничому підприємстві «Вимпел».

Брак сучасної військової техніки змушує керівництво ЗС РФ знімати зі зберігання застарілу бронетехніку для направлення її у військові частини, що відновлюють боєздатність.

На тимчасово захоплених ворогом територіях фіксуються рідкісні випадки вилучення вантажівок і сільськогосподарської спецтехніки в приватних підприємців і фермерів.

Волинський, Поліський, Сіверський напрямки

Противник змушений відмовитися від ведення наступальних дій, здійснює перегрупування військ і утримує раніше зайняті рубежі. Проводить заходи щодо введення в оману наших підрозділів і продовжує розвідку.

Підрозділи Республіки Білорусь і далі залучаються до прикриття певних ділянок білорусько-українського кордону.

Підрозділи противника намагаються блокувати Чернігів і захопити місто Славутич. Проте цієї мети не досягли.

Слобожанський напрямок

Ворог і далі блокує Суми. У напрямку Харкова активних дій не проводив. Основні зусилля зосередив на руйнуванні цивільної інфраструктури міста.

У напрямку Ізюма противник успіху не мав, зазнав втрат і відступив у південну частину міста.

Донецький напрямок

Противник не цурається ведення наступальних дій, кінцевою метою яких є вихід на адміністративні кордони Донецької та Луганської областей.

Південнобузький напрямок

Противник займає оборону, вживає заходів щодо відновлення боєздатності, поповнення боєприпасів і паливно-мастильних матеріалів, щоб підготуватися до поновлення наступальних дій.

Таврійський напрямок

Підрозділами ЗСУ завдано удару по великих десантних кораблях, що перебували в порту Бердянська. Унаслідок цього на великому десантному кораблі проєкту 1171 «Орськ» виникла пожежа з подальшою детонацією боєкомплекту. Втрати супротивника уточнюються.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉