Facebook Pixel

ЗСУ знищили одним ударом 30 російських вертольотів на аеродромі під Херсоном

Збройні сили України минулої ночі, 7 березня, завдали удару по аеродрому Чорнобаївка біля Херсона, внаслідок чого знищено від 30 вертольотів, жива сила та техніка.

«Вночі українські воїни накрили аеродром Чорнобаївки біля Херсона. Окупанти вирішили частково розмістити там свій авіапарк. Знищено від 30 вертольотів ворога, а ще жива сила та техніка», — повідомив прес-секретар Одеської обласної військової адміністрації Сергій Братчук.

Також за даними у його повідомленні минулої доби (6 березня — The Page), на підступах до Миколаєва знищено 3 колони ворожої техніки.

«Українські захисники захопили трофеї, велику кількість боєкомплекту, колісну техніку, 7 одиниць гаубиць Д-20».

«Дякую всім, хто сьогодні стоїть на сторожі наших будинків на Херсонщині, Миколаївщині та Одещині, захищає наші сім'ї, доки частина особового складу стримує російську навалу на інших рубежах оборони держави», —

Подякувати 🎉