Facebook Pixel

Оперативна інформація про російсько-українську війну на 18.00 11 квітня 2022 року. У Попасній загарбники застосували «Точку-У»

Триває сорок сьома доба російсько-української війни 2022 року. Ворог не цурається планів щодо повного захоплення території Донецької та Луганської областей.

На Слобожанському напрямку

Російсько-фашистські загарбники частково блокують Харків, обстрілюють його з реактивних систем залпового вогню, артилерії та мінометів, уточнили в Генштабі Збройних сил України (ГШ ЗСУ).

У районі Ізюма окупанти намагаються утримати раніше захоплені позиції.

Донецький напрямок

Ворог намагався штурмувати місто Сєвєродонецьк, проте успіху не мав. Під час обстрілу Попасної застосував тактичний ракетний комплекс «Точка-У». Намагання просунутися вглиб території України для покращення тактичного становища не вдалися.

У місті Маріуполі противник проводить штурмові дії в окремих районах міста.

Для оперативного поповнення втрат підрозділів своїх військ окупаційна влада оголосила в Луганську чергову хвилю мобілізації осіб чоловічої статі до 65 років. Військовослужбовці ЗС РФ проводять рейди комунальними підприємствами та заводами для виявлення осіб призовного віку та примусово відправляють їх до військкоматів.

ГШ ЗСУ повідомляє, що в Алчевську (т.зв. «ЛНР») безповоротні втрати з-поміж мобілізованих місцевих жителів від початку бойових дій становлять понад 300 осіб. З початку військової агресії до донецьких шпиталів доставлено понад 1200 загиблих.

Таврійський напрямок

Окупанти намагаються закріпитися на адміністративних кордонах Херсонської області. У підрозділах супротивника спостерігаються поодинокі випадки дезертирства.

Окупаційні війська чинять інформаційно-психологічний вплив на жителів Херсона та області через поширення інформаційних бюлетенів, у яких:

  • надається спотворена інформація про перебіг бойових дій;
  • намагаються обґрунтувати військову агресію проти України;
  • нав'язують громадянам України оформлення соціальних виплат, зокрема пенсій, відповідно до норм і правил, встановлених у Російській Федерації;
  • здійснюють поширення інформації щодо російських телеграм-каналів, у яких поширюється нібито «правдива» інформація.

На тимчасово захоплених територіях Запорізької області діють мобільні патрулі та пости з мобілізованих жителів тимчасово окупованих територій Луганської та Донецької областей.

З-поміж особового складу окупантів на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим поширюється інформація про запланований контрнаступ ЗСУ в Херсонській області та подальший розвиток успіху в Криму.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉