Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Зима близько. Київ закупить мобільні пересувні котельні на випадок позаштатних ситуацій з опаленням

Опалювальний сезон 2022-2023 у Києві: як йде підготовка. Фото: Pixabay

Опалювальний сезон 2022-2023 у Києві: як йде підготовка. Фото: Pixabay

Міська влада Києва вирішила підстрахуватися на випадок виникнення позаштатних ситуацій у зимовий період. Столична Рада оборони схвалила закупівлю пересувних мобільних котелень. Їх використовуватимуть для опалення закладів охорони здоров’я, шкіл і дитячих садочків, повідомляє КМДА.

За даними київського мера Віталія Кличка, нині підготовка міста до прийдешнього опалювального сезону перебуває на фінішній стадії.

Quote«Розуміючи складність майбутнього опалювального сезону та серйозність ризиків, якими він супроводжуватиметься, з огляду на воєнний стан місто вживає додаткових заходів на випадок надзвичайних ситуацій. Зроблено запас резервного палива для ТЕЦ, придбано додаткову кількість генераторів, також ухвалено рішення про закупівлю необхідної кількості пересувних котельних. Вони працюватимуть як резервні джерела обігріву будівель», — повідомив він.

КМДА нагадує, що станом на сьогодні фахівці провели гідравлічні випробування мереж. Завдяки цьому їм вдалося ліквідувати понад 2 тис. пошкоджень, які могли б проявитися в зимовий період. Комунальні служби Києва здійснили заміну понад 17 км мереж. Для обслуговування столиці закуплено додаткову спецтехніку: аварійно-ремонтні авто, машини для посипання доріг, трактори, генератори, автовежі.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Окремо фахівці готують електромережі та електрообладнання для роботи в умовах підвищеного навантаження в опалювальний сезон 2022-2023.

Контекст. Очільник правління НАК «Нафтогаз України» Юрій Вітренко днями заявив, що цьогоріч опалювальний сезон розпочнеться пізніше, а закінчити його планують раніше. Ба більше, температура повітря в приміщеннях складатиме 17-18 градусів тепла, тобто на чотири градуси нижче за норму. Він закликав співгромадян запасатися ковдрами та теплим одягом.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Коментарі

Всі новини