Facebook Pixel

Буде холодно: Вітренко закликав українців запасатися ковдрами та теплим одягом

Українців, імовірно, чекає найхолодніша зима за останні десятиліття. Про це заявив голова правління НАК «Нафтогаз України» Юрій Вітренко в інтерв'ю The Guardian.

За його словами, цьогоріч опалювальний сезон настане пізніше, а закінчити його планують раніше. Більше того, температура повітря в приміщеннях буде складати 17-18 градусів тепла, тобто на чотири градуси нижче норми.

Через це Вітренко заявив, що українцям варто запастися ковдрами та теплим одягом, адже коли температура на вулиці опуститься до понад -10C взимку, у приміщеннях буде досить прохолодно.

Quote«Без (західної) фінансової підтримки нам не вистачатиме газу, і це означатиме, що ми матимемо дійсно високі ризики для (зриву) енергосистеми, — заявив Вітренко. — Якщо у нас не буде цих 2 мільярдів кубічних метрів газу, то це означатиме, що деякі домогосподарства не отримають достатньо опалення… Тому буде дуже холодно».

Нагадаємо, близько 60% необхідного газу Україна видобуває всередині країни, а решту імпортує з країн-сусідів ЄС за ринковими цінами.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉