Facebook Pixel

«Критична ситуація на ринку». «Центренерго» зіткнулося з проблемами в процесі підготовки до опалювального сезону

Енергогенерувальна компанія «Центренерго» направила лист прем'єр-міністру Денису Шмигалю, секретарю Ради національної безпеки і оборони Олексію Данилову та міністру енергетики Герману Галущенко, в якому заявила про складність підготовки до опалювального сезону 2021–2022 року.

У листі, який є в розпорядженні видання «Економічна правда», говориться, що через критичну ситуацію на ринку електроенергії контрагенти масово відмовляються виконувати зобов'язання щодо відбору електроенергії за двосторонніми договорами.

Зокрема, підготовку до опалювального сезону ускладнює зменшення надходжень грошей, через що є загроза зриву ремонтних робіт, а також поповнення запасів вугілля.

Quote«З огляду на зазначене, просимо... зобов'язати Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, ухвалити мінімальні прайс-кепи та скасувати максимальні прайс-кепи, а також провести перевірку учасників ринку щодо маніпуляцій на ринку електроенергії», — заявили в «Центренерго», запропонувавши ввести плату за потужність і виділити на закупівлю вугілля кошти з резервного фонду.

Контекст. Раніше влада Києва ухвалила рішення ввести авансовий платіж за опалення.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉