Facebook Pixel

Окупанти заявили про виведення військ із Лиману

Війська росії вийшли з міста Лиман у Донецькій області. Раніше туди зайшли Збройні сили України. Про це заявив і представники ЗСУ у соцмережі «Твіттер». Інформацію з посиланням на міноборони росії повідомило агентство «РІА Новини».

«У зв'язку зі створенням загрози оточення союзні війська були відведені з населеного пункту Червоний Лиман на більш вигідні рубежі», — заявили в міноборони росії.

До цього стало відомо, що десантно-штурмові війська ЗС України зайшли до Лиману Донецької області.

Quote«Українські десантно-штурмові сили входять до Лиману Донецької області. #UAarmy має і завжди матиме вирішальний голос на сьогоднішніх та будь-яких майбутніх «референдумах», — заявили в Міністерстві оборони України.

Наразі у Лимані вже встановлено український прапор, як символ звільнення населеного пункту.

Нагадаємо, раніше ЗСУ взяли російські війська до так званого «лиманського казана». Паралельно з цим українські військові звільнили п'ять населених пунктів поблизу Ліману.

Quote«Російське угруповання в районі Лимана оточене. Населені пункти Ямпіль, Новоселівка, Шандриголово, Дробишево, Ставки звільнені, там тривають стабілізаційні заходи», — заявив представник Східного угруповання військ Сергій Черевий.

Водночас голова Луганської військової адміністрації Сергій Гайдай зазначив, що вранці 1 жовтня в оточенні під Лиманом було близько 5 тисяч російських військових.

Подякувати 🎉