Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Розвідка не виключає ракетних ударів росіян по атомних станціях в Україні

Обстріл енергетичної інфраструктури: в ГУР прогнозують обстріли ЗАЕС та інших атомних станцій в Україні. Фото: Wikipedia

Обстріл енергетичної інфраструктури: в ГУР прогнозують обстріли ЗАЕС та інших атомних станцій в Україні. Фото: Wikipedia

Російські загарбники готуються до нових обстрілів захопленої ними Запорізької АЕС в Енергодарі, а також можуть завдати ракетних ударів по інших атомних електростанціях в Україні. Про це заявив речник Головного управління розвідки Міноборони України Андрій Юсов.

В етері телемарафону він наголосив, що цьому сприяє «безкарність із боку міжнародної спільноти». За його словами, російська сторона готує «відверту гуманітарну катастрофу та кризу» в Україні напередодні зими.

Quote«Ми вже можемо говорити, на жаль, не лише про Запорізьку АЕС. Російський агресор систематично, методично обстрілює всю енергетичну інфраструктуру України, і це, безперечно, може вплинути зрештою й на інші атомні об'єкти, на інші атомні станції», — зазначив він.

Речник ГУР підкреслив, що в росіян усе ще залишається суттєвий запас ракет Х-22, якими вони можуть бити по об’єктах інфраструктури, що розташовані далеко від районів бойових дій.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«Останні удари по енергетичній системі та критичній інфраструктурі України – це планомірні дії агресора, і цілком можливо уявити й інші сценарії. Україна зі свого боку до цього готується… Це однозначне порушення правил і норм ведення війни, це порушення гуманітарного права… Путін хоче занурити в темну холодну зиму Україну та всю Європу», — підсумував Юсов.

Контекст. В Україні розташовано п'ять атомних електростанцій: Запорізька, Південноукраїнська, Рівненська, Хмельницька та Чорнобильська.

11 вересня в «Енергоатомі» зафіксували падіння ракет у 30 км від Південноукраїнської АЕС.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Нагадаємо: увечері 11 вересня росіяни вгатили ракетами по об’єктах критичної інфраструктури на Полтавщині, Дніпропетровщині, Запоріжчині, Донеччині та Харківщині. Під удар з-поміж інших потрапила й Харківська ТЕЦ-5, яка є одним із найбільших в Україні об’єктів критичної інфраструктури. Про суттєві перепади напруги в області повідомляла й Сумська ОВА.

Коментарі

Всі новини