Facebook Pixel

Удар по Харківській ТЕЦ: у МЗС прогнозують, що взимку таких ситуацій буде більше

У Міністерстві закордонних справ вважають, що вчорашній ракетний терор російських окупантів щодо об'єктів енергетичної інфраструктури України був репетицією. Цієї зими, на думку очільника МЗС Дмитра Кулеби, російський диктатор Володимир Путін часто застосовуватиме таку практику.

Quote«Терористична росія завдала ударів по об'єктах цивільної інфраструктури, залишивши тисячі українців без електрики, води та тепла. Узимку Путін планує більше застосовувати таку тактику та промацує ґрунт», – заявив він.

Міністр підкреслив, що росія має отримати «жорстку відповідь» за свої дії. Він учергове закликав визнати російську федерацію країною — спонсором тероризму.

Контекст. Напередодні ввечері, 11 вересня, ворог обстріляв критичну цивільну інфраструктуру України. Під удар потрапила одна з найбільших теплоелектроцентралей в Україні – Харківська ТЕЦ-5. Унаслідок світло, а подекуди й вода зникли на Харківщині, Полтавщині, Сумщині, Дніпропетровщині, Запоріжчині та Донеччині.

Станом на 08:30 електропостачання та водопостачання Харкова та області відновлено на 80%. Ще вночі вдалося повністю відновити електропостачання в Дніпропетровській області.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉