Facebook Pixel

У США з'явилися нові ліки від коронавірусу: кому підходить «Сотровімаб»

Нові ліки від коронавірусу: що таке Сотровімаб від GlaxoSmithKline і Vir Biotechnology. Фото: unsplash / Volodymyr Hryshchenko

Нові ліки від коронавірусу: що таке Сотровімаб від GlaxoSmithKline і Vir Biotechnology. Фото: unsplash / Volodymyr Hryshchenko

У США дозволили екстрене застосування препарату з антитілами до коронавірусу «Сотровімаб», який розробили британська компанія GlaxoSmithKline і американська Vir Biotechnology.

Відповідний дозвіл видало Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США, передає агентство «Інтерфакс-Україна».

Тепер «Сотровімаб» можна використовувати для лікування захворювання легкої та середньої тяжкості в пацієнтів від 12 років, в яких хвороба з великою імовірністю може прогресувати до високого ступеня тяжкості. Водночас препарат не рекомендують тим, кого госпіталізували з коронавірусом, або тим, кому потрібна киснева терапія.

Telegram Logo

Як повідомили в компаніях, препаратом зможуть лікувати вже найближчим часом, а заявку на повне його схвалення планують подати в другій половині 2021 року.

Вакцина Sanofi і GlaxoSmithKline

Один із виробників препарату — компанія GlaxoSmithKline спільно з французькою Sanofi розробляють вакцину від COVID-19. Натепер вони почали третю фазу випробувань, передає RTBF. Друга вже показала дієвість препарату в понад 95% випадків. Якщо все пройде успішно і в цей раз, масове виробництво препарату можуть запустити до кінця 2021 року.

Контекст. Раніше австралійські вчені розробили нові ліки проти коронавірусу.

Коментарі

Всі новини