Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Норвегія оголосила про вихід із нафтогазових проєктів у Росії

Норвегія виходить із нафтогазових проєктів у Росії. Фото: equinor.com

Норвегія виходить із нафтогазових проєктів у Росії. Фото: equinor.com

Рада директорів норвезької державної нафтогазової компанії Equinor (колишня Statoil) ухвалила рішення про початок процесу виходу зі спільних підприємств у Росії та припинення нових інвестицій у країну.

Про це йдеться в офіційному повідомленні компанії.

«Ми всі глибоко стурбовані вторгненням в Україну, яке є жахливою невдачею для всього світу, і ми думаємо про всіх тих, хто страждає через воєнні дії», — говорить Андерс Опедал, президент і генеральний директор Equinor.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Також у компанії заявили, що незабаром представлять зобов'язання щодо фінансування гуманітарної діяльності в регіоні конфлікту.

Він підкреслив, що пріоритетом Equinor у складній ситуації, що склалася, є «безпека наших людей».

«У нас є співробітники як з України, так і з Росії, і ми пишаємося тим, як наші люди з різних верств суспільства та національностей співпрацюють — із взаємною повагою, як одна команда, в Equinor», — наголосив Опедал.

Дії Equinor лягають у канву санкцій Норвегії, Європейського Союзу та Сполучених Штатів Америки.

«Ми очікуємо, що рішення про початок процесу виходу зі спільних підприємств у Росії вплине на балансову вартість російських активів Equinor і призведе до їхнього знецінення», — зазначається в повідомленні компанії.

Equinor працює в Росії понад 30 років і уклала угоду про співпрацю з «Роснєфтью» у 2012 році.

Нафтогазова група Equinor заснована 1972 року й до травня 2018-го мала назву Statoil. Компанія працює в понад 30 країнах світу. Найбільший акціонер – держава Норвегія.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини