Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

НБУ зареєстрував 61 колекторську компанію для стягнення боргів з українців

НБУ зареєстрував 61 колекторську компанію. Фото: bank.gov.ua

НБУ зареєстрував 61 колекторську компанію. Фото: bank.gov.ua

Національний банк України зареєстрував «Мітракс» як колекторську компанію, і на 28 грудня 2021 року боргову кількість таких компаній доведено до 61. Про це повідомляє пресслужба НБУ.

«Національний банк також продовжує реєструвати колекторські компанії. АТ «Мітракс» набуло статусу колекторської компанії. Натепер Національним банком зареєстровано 61 колекторську компанію», — ідеться в повідомленні.

НБУ також вніс ТОВ «Технофін» до Держреєстру фінансових установ і ТОВ «АВГ Лізинг» до Реєстру осіб, які не є фінансовими установами, але мають право надавати окремі фінансові послуги.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Ліцензії на надання фінансових послуг отримали ДП «ФУ «Солід» і ДП «Український центр «Безпека».

Хто такі колектори

Колекторські агенції спеціалізуються на стягненні простроченої та проблемної заборгованості. Це бізнес із стимулювання виплат за заборгованостями фізичних і юридичних осіб.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Більшість колекторів працюють як агенти кредитора і збирають борги за агентську винагороду. Також борг може бути повністю викуплено в банку за договором цесії.

Вимоги щодо реєстрації колекторських компаній в Україні були сформовані, коли набув чинності 14 липня 2021 року закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо захисту споживачів при врегулюванні простроченої заборгованості». Він дав змогу реформувати ринок колекторських послуг в Україні.

НБУ став регулятором ринку небанківських фінансових послуг із 1 липня 2020 року.

Коментарі

Всі новини